Answear RECENZE
Recenze e-shopů

Answear.cz – Recenze

Oblíbený obchod Answear.cz funguje na trhu již skoro 10 let. Jeho sortiment nabízí kvalitní oblečení, obuv a doplňky známých oblíbených značek. Díky nabídce pro ženy, muže i děti se stal mezi lidmi velmi populární.

Přehlednost e-shopu

Hned při první návštěvě e-shopu budete mile překvapeni jeho přehledností. V horní části webové stránky si můžete vybrat z menu, které rozděluje nabídky jak pro ženy, tak pro muže a děti. Po jeho rozkliknutí však dejte pozor, lišta rozcestníku není pevná, tudíž po najetí myši mimo danou oblast vám nabídka zmizí. Kromě těchto odkazů hlavní stránka disponuje také odkazy na značky produktů a informuje zákazníka o probíhajících akcích a slevách.

answear.cz

Výběr produktů

V případě, že si vyberete z menu kategorii, po kliknutí na ni máte možnost si na levé části stránky vybrat, o jaké produkty máte konkrétně zájem. Můžete tak filtrovat podle druhu, stylu, velikosti, značky, ceny či barvy. Samozřejmě můžete zaškrtnout i několik parametrů najednou. Velkou výhodou jsou produkty foceny přímo na postavě, což velmi usnadňuje výběr zboží.

answear filtrování u produktů

Produkty a jejich dostupnost

Tato online prodejna nabízí všechny produkty skladem, nemusíte čekat na další objednávání ze strany obchodu. Pokud je vámi zvolený kus na skladě jen v pár kusech nebo už třeba není, je tato informace uvedena při výběru velikosti daného zboží. Produkty jsou nabízeny ve velikosti XXS až po velikost 44, včetně velikosti univerzální.

Výběr velikosti

Popis produktu nabízí celkový náhled na zboží, použité materiály, detaily produktu i rozměry pro každou velikost. Pokud však máte zájem o mnohem bližší informaci, můžete zanechat zprávu, na kterou vám odpoví pracovníci e-shopu pomocí e-mailu.

answear.cz informace u produktů

Kvalita produktů

Kvalita zboží je dána jeho vlastní značkou. Avšak většina těchto značek, jako například Calvin Klein, Pepe Jeans či Tommy Hilfiger má dlouholetou tradici, tudíž můžeme předpokládat vysokou kvalitu. I proto má obchod pozitivní hodnocení od jeho zákazníků.

Akce a slevy

E-shop nabízí neustále slevové akce. Již při registraci získáte bonus 200 Kč. Dále nabízí sezónní slevy či výprodeje, různé tematické slevy a soutěže.

Platba a doprava

  • U všech objednávek nad částku 700 Kč máte doprava zdarma a můžete si zvolit, zda chcete balík doručit od České pošty nebo od kurýrní přepravy DPD.
  • Obě dvě přepravní služby si účtují 70 Kč za přepravu, pokud je do výše 699 Kč. Zboží je doručeno opravdu v krátké době, která je obvykle jeden den po obdržení objednávky.
  • Platit můžete hotově při převzetí čili dobírkou, převodem nebo platební kartou MasterCard, MasterCard Eletronic, Visa, Visa Electron, Maestro nebo Diners Club International.

Možnosti reklamace

Pokud s výrobkem nejste spokojeni, e-shop nabízí vrácení peněz zpět – a to do 40 dnů. Nechcete utrácet za přepravu? Můžete využít bezplatného zaslání při minimální hodnotě vaší objednávky nad 700 Kč. Za zmínku stojí i fakt, že obchod reklamované zboží nevymění, ale pouze vrací peníze a vy tak musíte vytvořit novou objednávku.


Výhody:

•    Rychlá doba dodání – zákazníci byli vždy mile překvapeni rychlostí dodávky.

•    Kvalita zboží – kvalita odpovídá popisu a značce.

•    Přehlednost e-shopu – zákazníci se rychle orientují v přehledu.

•    Cena zboží – při probíhajících slevových akcích zákazníci získají velkou kvalitu za nižší cenu.

•    Komunikace – většina lidí je s komunikací obchodu spokojená.


Nevýhody:

•    Komunikace – dle některých zákazníků s nimi obchod nekomunikoval podle jejich představ.

•    Zkreslující barvy na fotkách – zboží přišlo občas v mírně odlišné barvě, než jaké bylo původně na obrázku

•    Nízký počet poboček – zákazníci by uvítali více poboček v republice.

Mohlo by se vám také líbit...

1 komentář

  1. Alena says:

    Obchod Answear NEDOPORUČUJI. Boty mi vydrželi troje nošení. Trhají se, jsou zničené. Chcete-li je reklamovat, riskujete, že je na VLASTNÍ NÁKLADY pošlete zbytečně. Nemám ani špetku důvěry v takový obchod, a nedivila bych se, kdyby mi řekli, že jsem je nevhodně nosila a reklamaci mi neuznají. Boty mi přišly v dost podivné, neoriginální krabici. Nekvalitní polské šunty, zákaznický servis Vám nepomůže. Poprvé a naposledy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *