eobuv RECENZE e-shopu
Recenze e-shopů

eObuv.cz – Recenze

Eobuv.cz se zabývá prodejem obuvi již přes deset let. Nenajdete zde nic jiného než kvalitní boty, kabelky a doplňky oblíbených značek. Sortiment je určen jak pro ženy, tak muže i děti.

Přehlednost e-shopu

Při zobrazení hlavní stránky e-shopu vás mile překvapí jednoduché členění a velká přehlednost. V horní části webové stránky se nachází odkazy, které jsou určeny pro výběr obuvi pro muže, ženy či děti. Po rozkliknutí se vám zobrazí tradiční lišta rozcestníku, která není pevně ukotvená, proto z ní nevyjíždějte myší. Hlavní stránka neobsahuje pouze horní odkazy, svými nabídkami upozorňuje na právě probíhající akce, na novou kolekci, nové modely nebo výprodeje. Celá domovská stránka je barevně laděna s nápaditým designem a informacemi, které jsou věcné a stručné.

eobuv.cz menu

Výběr produktů

E-shop poskytuje tolik oblíbenou filtraci zboží, která se nachází v levé části stránky. Zboží můžete tak filtrovat podle stylu, velikosti, značky, ceny, barvy, materiálu, střihu, modelu či dokonce návrháře. Pokud chcete filtrovat i cenu, není problém, jednoduše si nastavíte cenovou relaci produktu. Výběr několika parametrů najednou je samozřejmostí. K dispozici jsou fotografie, které se snaží obuv představit ze všech stran a úhlů. Bohužel, boty nejsou foceny na noze.

ebovu.cz filtrace u produktů

Produkty a jejich dostupnost

Všechny produkty v tomto online obchodě jsou k dispozici ihned, nemusíte čekat na delší dobu dodání. Pokud se stane, že je určitá velikost vyprodaná, při hledání se jednoduše neukáže. Dámská obuv začíná u velikosti 34 a končí u čísla 43. Pánské velikosti jsou v rozmezí os 41 až po 50. Dětské velikosti začínají u novorozenců a končí číslem 39.

eobuv.cz detaily u produktů

Výběr velikosti

Pokud si nejste jisti velikostí, poradí vám tabulka, která rozlišuje zahraniční velikosti, délku chodidla a délku boty. Snaží se tak zákazníkovi pomoci s co nejpřesnějším výběrem obuvi. K dispozici je také přesný návod, jak chodidlo co nejlépe změřit. Pokud si však nebudete vědět rady, můžete zkontaktovat zákaznický servis e-mailem nebo telefonicky.

Kvalita produktů

Kvalita produktů je dána jejich vlastní značkou, většina z nich má ale dlouholetou tradici. Prodejna Eobuv.cz získala ocenění za kvalitu roku 2017, což svědčí o jeho profesionálním přístupu.

Akce a slevy

Prodejna nabízí neustále nějaké slevové akce, výprodeje nebo zvýhodněné ceny.

Platba a doprava

  • Dopravu zdarma e-shop nabízí u všech objednávek nad 699 Kč zaplacených předem.
  • Jako přepravní službu E-obuv.cz zvolili Českou poštu nebo kurýrní přepravu PPL.
  • Pokud je vaše objednávka v hodnotě 699 Kč a chcete ji zaslat na dobírku, u České pošty zaplatíte 86 Kč a u PPL 80 Kč.
  • V případě, že je hodnota objednávky pod 699 Kč, platíte dobírku u obou dvou přepravních společností.

E-shop se může pyšnit rychlým vyřízením objednávky, již na druhý den mívají zákazníci objednané zboží doma, záleží, jakou formu dopravy si zákazník zvolí. Platit můžete hotově při převzetí nebo si můžete vybrat mezi platbou převodem na účet, platební kartou Visa, službou PayPal nebo PayU.

Možnosti reklamace

Pokud vám výrobek nevyhovuje, nejste s ním spokojeni, máte 30 dnů na to, abyste jej vrátili e-shopu zpět. Eobuv.cz má zase 14 dnů na vrácení vašich peněz, avšak běžně je tato doba v rozpětí od 3 do 5 dnů.


Výhody:

•    Rychlá doba dodání – zákazníci byli mile překvapeni dodáním na druhý den.

•    Kvalita zboží – kvalita produktu odpovídala popisu a značce.

•    Komunikace – rychlé odpovědi.

•    Výběr zboží – neustále velký výběr produktů.

•    Bezproblémové vrácení zboží – reklamace byla vyřízena v pořádku.


Nevýhody:

•    Drahé zboží – ceny některých produktů jsou mnohem dražší než v kamenných nebo jiných online prodejnách.

•    Způsob jednání – e-shop se mnohdy se zákazníkem o reklamaci nechtěl bavit, operátoři byli nepříjemní.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *